Hard IT

O firmie

Doświadczenie na najwyższym poziomie

HardIT to zespół ludzi, którzy pracowali kiedyś w jednym z największych polskich portali internetowych INTERIA.PL. Potem przez kilka lat realizowali swoje pasje osobno, w polskich jak i międzynarodowych firmach. Zdaliśmy sobie jednak sprawę, że na ten unikalny zestaw doświadczeń jest duże zapotrzebowanie i postanowiliśmy je zaoferować pod wspólną marką.

Specjalizujemy się w budowie i utrzymaniu infrastruktury dla serwisów internetowych: sprzętu, konfiguracji serwerów, sieci oraz oprogramowaniu i specjalistycznych rozwiązaniach.

Co nas wyróżnia? Wierzymy, że kluczem do sukcesu w naszej pracy jest pełne zrozumienie potrzeb klienta i zaoferowanie mu najlepszych ze znanych nam rozwiązań. Świadomie stosujemy najlepsze praktyki istniejące w branży zawsze dbając o doskonałą jakość naszych usług. Rozumiemy, że tylko sukces naszych klientów gwarantuje nasz sukces.

Od kilku lat pomagamy rozwijać się firmom, których część wymieniona jest na tej stronie. Wieloletnia współpraca z nimi świadczy najlepiej o naszej jakości.

Zapraszam do kontaktu

Każdy przypadek jest inny, każdy klient traktowany jest indywidualnie, zapraszam więc do kontaktu. Skontaktuj się ze mną!

Współpracuję z